Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Agropromocja: tysiące zwiedzających

9 września 2017 r.

Kilkaset stoisk i tysiące zwiedzających – tak mija pierwszy dzień Agropromocji w Nawojowej. Impreza odbywa się na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej - jednostek prowadzonych przez Powiat Nowosądecki. Wśród licznie przybyłych gości nie mogło więc zabraknąć gospodarzy Powiatu: starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka, wicestarosty Antoniego Koszyka i członków Zarządy Franciszka Kantora i Mariana Ryby.

Gości witał szef Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Marek Kwiatkowski. Obecni byli również: wiceminister finansów Wiesław Janczyk, wiceminister rolnictwa Ryszard Zarudzki, posłowie, radny wojewódzki Stanisław Pasoń, władze samorządu powiatowego, a także przedstawiciele samorządów gminnych, radni powiatowi i gminni.

Agropromocja odbywa się po raz 27. Zwiedzający mogą zapoznać się z ofertą rynkową firm działających w sferze agrobiznesu - wyroby i usługi zaprezentowało ponad 200 firm z branży rolniczej i okołorolniczej, wystawców indywidualnych oraz instytucji. Nie zabrakło też pokazów, konkursów, występów zespołów artystycznych i degustacji potraw.

Impreza potrwa do jutra.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...