Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Minister Elżbieta Rafalska z wielkim sercem!

7 września 2017 r.

Dzisiaj w Stróżach odbyła się Jesienna Zintegrowana Spartakiada „Złota Jesień Osób Niepełnosprawnych”. Gościem imprezy była Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Rafalska. Powiat Nowosądecki reprezentował starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk i członek Zarządu Franciszek Kantor.

Pani minister zwiedziła wszystkie obiekty zarządzane przez Fundację w Stróżach i spotkała się z pacjentami hospicjum. Wcześniej jednak podpisała akt erekcyjny pod budowę Narodowego Centrum Autyzmu wraz z wojewodą małopolskim Piotrem Ćwikiem.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co zostało tutaj stworzone przez senatora Stanisława Koguta – powiedziała minister Elżbieta Rafalska.

Senator wręczył pani minister wielkie serce – dowód wdzięczności za pomoc osobom niepełnosprawnym.

Kiedy pani mister zwiedzała obiekty Fundacji, młodzi niepełnosprawni, którzy przyjechali z różnych stron Polski, rywalizowali w różnych konkurencjach sportowych. Spartakiada w Stróżach to jedna z wielu imprez organizowanych tutaj w celu integracji uczestników warsztatów terapii zajęciowej.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...