Wiktor Baron

Fotograf urodzony w Łodzi w 1987 roku. Syn reżysera filmowego Leszka Barona i Barbary doktora nauk humanistycznych w zakresie historii. Miłośnik górskich wędrówek....

www.baronphotography.eu

Photography by Wiktor Baron

wiktorbaron

Zamiast miejskiego zgiełku wybrał życie w otoczeniu gór. Do niedawna związany ze Szklarską Porębą, gdzie przez kilka lat pracował i mieszkał w schronisku górskim na Szrenicy. Obecnie mieszka w Beskidzie Sądeckim. Swoją przygodę z aparatem rozpoczął w 2009 roku i od tego czasu jest laureatem licznych konkursów fotograficznych. Organizuje plenery fotograficzne podczas których można odwiedzić najpiękniejsze zakątki polskich gór oraz poszerzyć wiedzę na temat fotografii krajobrazu. Jego prace można oglądać na wielu portalach internetowych, w tradycyjnie drukowanych wydawnictwach oraz na autorskiej stronie www.